İletişim

İletmek istediğiniz mesajı aşağıdaki alana yazabilirsiniz.
Adınız Soyadınız E-posta adresiniz Mesajınız

Anadolu Gösteri Eğitim Prodüksiyon ve Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti.

İstanbul / Şişli (Merkez Şube)

Blackout AVM Abide-i Hürriyet Cad.
No: 211 Şişli - İSTANBUL
Tel: +90 212 234 98 24-25
Faks: +90 212 234 98 26
E-Mail: info@anadoluatesi.com


İstanbul / Mall of İstanbul

Süleyman Demirel Blv, 34306 Mahmutbey
Başakşehir - İSTANBUL
Tel: +90 212 801 10 00 Dahili/Extension: 252
E-Mail: mallofistanbul@anadoluatesi.com

İstanbul / Torium

Turgut Özal Mahallesi, E-5 Üzeri, 34513
Haramidere, Esenyurt - İSTANBUL
Tel: +90 212 295 01 95
E-Mail: torium@anadoluatesi.com

Ankara / Cepa

Eskişehir Yolu Mustafa Kemal Mah.
2123 Sokak No: 2 06520 Çankaya - ANKARA
Tel: +90 312 219 70 62
E-Mail: cepa@anadoluatesi.com

Antalya / Mall of Antalya

Altınova Sinan Mah. Serik Cd. Yanyolu
07170 Kepez - ANTALYA
Tel: +90 242 324 75 77
Fax: +90 242 324 75 78
E-Mail: antalya@anadoluatesi.com

Gaziantep

Dansart Bale - Dans Müzik Merkezi
Emek Mah. 19059 nolu Sok. No: 21 GAZİANTEP
Tel: +90 342 322 95 66
Fax: +90 342 322 95 67
Mail: gaziantep@anadoluatesi.com


info@anadoluatesi.com

Kroki

Dans Başvurularınız için

dans@anadoluatesi.com

Yurtiçi Organizasyon

organizasyon@anadoluatesi.com

Yurt dışı Organizasyon

yurtdisi@anadoluatesi.com

Basın ve Halkla İlişkiler

basin@anadoluatesi.com

Çocuk Grubu

akademi@anadoluatesi.com

Antalya Ofis

antalya@anadoluatesi.com